| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa imi schimb adresa de email de pe hi5. Cei care stiu sa ma ajute le dau fundita...

Răspuns Câştigător
| serena_3566 a răspuns:

Dai la cont, dupa care, ai acolo adresa de e-mail, iti scrii noua adresa si dai salvarehappy.

4 răspunsuri:
| Jonathan a răspuns:

Daca tin bine minte nu poti sa faci asa ceva, ai putea sa salvezi toate pozele, datele si sa trimiti mesaje la prieteni sa te "Adauge ca prieten" pe noul e-mail.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Noname1465 a răspuns:

Intri pe hi5`u tau intra acolo sus unde scrie cont si unde scrie adresa de email schimbi emailuwinking

| cabenet a răspuns:

Unde sa inreu Ca sa ma inscriu sa ma inscriu la MESS