| alicia87 a întrebat:

Buna,mi-am facut o noua adresa de email si vreau sa stiu cum pot face sa schimb asta la facebook, pentru a primi newslettere pe noua adresa! multumesc

2 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Intri pe contul tau cel vechi (al carui email vrei sa-l schimbi), dai pe setari (unde e si log off) - setarile contului si dai pe schimbare adresa de mail. Iti vor trimite un mail de confirmare a adresei. Dupa, logheaza-te cu noua adresa.
Succes!

| alicia87 explică (pentru acinorev):

Am uitat sa mentionez ca nu mai pot accesa celalalt cont, deoarece nu mi-a mai primit nici email nici parola.