| oldschoolrom a întrebat:

Vreau sa imi scrieti si mie aici care tableta vi se pare mai buna la cel mai ieftin pret?

7 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Dacă vrei să îţi cumperi o tabletă cu adevărat buna... îţi cumperi un iPad şi ai rezolvat toată băşcalia. Nu te mai complici cu toate rahaturile de la Allview si alte firme din astea.

| luisanamy a răspuns:

Daca vrei o tableta buna si de calitate sa nu ai probleme la ea. Trebuie sa scoti din buzunar 600-800 Ron.

| oldschoolrom explică:

Pana in 600 lei inclusiv.

| Sk1j4 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin ieftine...200-300 ron sau 800-900 sau cam ce inseamna ieftin pentru tine

| Sk1j4 a răspuns:

Nu prea exista ieftina si buna sincer.La telefoane mai merge gasesti ieftine si bune, dar la tablete nu prea...

| cuticaadrian2 a răspuns:

Tableta de la google la 200 d lei

| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Daca vrei sa dai foarte putini bani pentru o tableta poti sa mergi pe ceva de la Allview, Lenovo sau Huawei. De la unul din brand-urile acestea poti sa gasesti ceva si in limita a 500 ron, probabil, sau chiar gratuit la un abonament de internet. Ti-as recomanda totusi ceva la un raport calitate pret mult mai bun, cum ar fi un Google Nexus 7 sau chiar iPad Mini.