| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa lipesc o poza pe una cu un fundal de iarna gen: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cu ce program as putea face asta?
Un link de download daca se poate.

9 răspunsuri:
| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Este un program online numit,, pizap'' eu mi-am facut o poza care poza mea se imprima intr-un fundal de muzica cu cheia sol etc! E foarte bun programul! Daca vrei pot sa-ti fac eu pozahappy! Sper ca te-am ajutat si sper sa-ti iasa poza super:Xlove strucklove struck!:*Bye:*!

| Julyett a răspuns (pentru LoveYouPdi):

Poti sa`mi spui setarile sau efectele la care ai dat?batting eyelashes daca vreibig grin

| LoveYouPdi a răspuns (pentru Julyett):

Pai am dat nu stiu daca gasesti acolo jos de tot e un fel de bulinuta si e sa ridici mai sus sau mai jos si acolo gasesti contrastul potrivit unde poti sa imprimi poza in fundal mai profund sau mai discret:*! Si daca te rog frumos, daca esti din DEVA sau nu imi spui te rog unde as putea gasi spray colorat pentru par ca sa mi-l suvitez dar nu permanent, ca la spalare se duce! Te rogg mult eu vreau culoare roz sau albastru:X:Xlove struck:*:**:Mersi!batting eyelashes

| SerbanescuLucianMihai a răspuns:

Unde vrei să pui poza?

| Julyett a răspuns (pentru SerbanescuLucianMihai):

Vreau sa lipesc alta poza pe cea de sus. [cea de sus sa fie ca un fundal]

| SerbanescuLucianMihai a răspuns (pentru Julyett):

Aa pai nu stiu sadsadsad cred ca trebuie sa dai la parofilul tauwinking

| SerbanescuLucianMihai a răspuns (pentru Julyett):

Sincer nu stiusadsadsad

| Julyett a răspuns (pentru SerbanescuLucianMihai):

laughing nu e vorba de poza de profil.

| Alice94 a răspuns:

Photobucket.com, dar trebuie sa iti faci cont. e la setarile de adjusment.