| mihdem a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar telefon mobil cu touch screen, care sa ma poate ajuta la liceu si chiar si la BAC! Va rog opinii, propuneri si sugestii! Multumesc anticipat! FUNDA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sa te ajute la liceu si la BAC... Vrei sa copiezi la BAC? OK, ceva nou... Uite, un LG Optimus Black ar fi destul de bun, sau un Samsung Galaxy S Plus sau chiar un S II daca ai buget!
Bafta la copiat!

| mihdem explică:

Da nu e vb de copiat la BAC. Am nevoie sa nu ma dea de gol cind vreau sa intru pe o pagina web, sau sa-mi pun niste documente. doc(de genul esee ceva informatii-cu pregatire de BAC)! Am inteles ideea ta cu telefonul, insa din telefoanele NOKIA ce-mi poti propune?