| Adussu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un aparat foto pana in 150-200 de euro. Sunt in Austria si am gasit aici aparatul acesta :

http://www.shopmania.ro/......0-46252700

Credeti ca merita investitia?

Răspuns Câştigător
| Badumba_Rum_1982 a răspuns:

Da, e foarte bun. Il recomand. Am avut si eu un aparat asemanator (si inca il mai am). De atunci mi-am mai cumparat 4. happy Asta pentru ca sunt pasionat. Dar daca il vrei pentru instantanee rapide si de calitate e tot ce ai nevoie. Daca nu ai mai folosit ceva mai complex inainte, o sa iti prinzi urechile putin la inceput. Are multe setari. Dar are carte cu specificatii, te mai uiti pe net si inveti pana la urma. happy