| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un stick usb de 8 Gb pe care sa-l folosesc intens la adaugat si sters fisiere pe el zi de zi. Ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Kingstone.

| z99fun a răspuns (pentru darrio2007):

Am avut un http://www.marketonline.ro/......g2-8gb-red si m-a tinut 3 luni dupa care s-a stricat

| darrio2007 a răspuns (pentru z99fun):

L-ai dat cuiva si ti l-a virusat.Sau poate chiar la pc-ul tau.

| z99fun a răspuns (pentru darrio2007):

Nu s-a virusat, a crapat efectiv. Nici format nu te lasa sa-i dai. La garantie l-a adus la stadiul de "inlocuit".

| darrio2007 a răspuns:

Bai,baietas,nu te cunosc nu ma cunosti.Nu te-am jignit nu ma jigni.Te rog frumos.Nu ti-a cerut nimeni parerea.

| Sofer a răspuns:

Salut eu am avut si inca am un stick de la gooddrive twister de 4 gb, am dat pe el 59 de lei si il am mai bine de 6 ani si il foloseam sa pastrez multe altele pe el daca este si de 8 gb iti recomand.

http://pendrive.3e.ro/gooddrive-twister-4gb-usb-2-0-blue-pd4gh2grtsbnr

| deeea28 a răspuns:

Eu am un Adata de 8 Gb si merge foarte bine. Are viteza buna de descarcare. Mai am si un Maxell, dar e varza. Pana pui un film pe el te apuca iarna.

Răspuns utilizator avertizat
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Corsair sau Kingstone, cu viteza mare de scriere/citire, preferabil invelit in cauciuc.
Daca il folosesti "intens" la aceste operatii, e si normal sa crape rapid (nu sunt facute pentru asa ceva). Incerca sa faci acelasi lucru si cu HDD-ul de la PC si vei vedea ca va ceda foarte rapid. Spor!