| theROOcKsTArr a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon: sa fie firma Nokia, sa fie nou(fabricat 2010), sa se auda foarte tare si clar. Si link daca se poate

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Xpressmusic e o panarama de telefon si costa si enorm de mult.
Eu iti recomand x8 de la Nokia
http://events.nokia.com/nokian8/home.html
Camera de 12 mp.memorie externa de 16 GB, dar cum vrei din 2010 si sa se auda foarte bine te va ajunge la pret in jur de 1500 de lei la liber.si vreo 160 de euro la abonament.
In schimb iti mai recomand unul care am avut eu.
Se numeste Nokia 6234.este din 2007. dar are 2 difuzoare stereo, card de 2 GB.si camera de 2 Mp. dar este un telefon super, tine si mult bateria si pretul ajunge pana in 6-700.
Sa ma anunti ce hotarasti:)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat