| IoanieCriminalul a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un xbox 360 varianta de 4GB! Am o intrebare! La ce ajuta memoria de 4gb? Ma pot juca orice joc de pe cd original pentru xbox 360?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cei 4 gb sunt pentru salvari si pentru update-uri la jocuri. Atat.
Te poti juca orice joc original numai daca e pe un singur disc. Sunt jocuri mari, pe 2 discuri, care au nevoie sa copieze continutul primului disc in hdd.
Pe acelea nu o sa le poti juca.
Oricum, numarul lor este extrem de mic.

| IoanieCriminalul explică (pentru sltlp):

Cum ar fi GTA 5

| sltlp a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Gta 5 il poti incadra la exceptie, deoarece la gta 5 o s apoti instala primul disc pe un stick(asa au spus cei de la RockstarGames).
Un exemplu mai bun: Forza motorsport 4.

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Diferenta de pret fata de versiunea de 320 GB nu este mare: http://bit.ly/11efzpb

| stroedaniel13 a răspuns:

Nu sunt diferente prea mari.

Si in cazul jocurilor mai mari se gasesc metode sa le faci sa mearga. Iti recomand http://bit.ly/13g3T2X

| IoanieCriminalul explică (pentru stroedaniel13):

Exact asta voiam sa mi-o cumpar