| alina_9623 a întrebat:

Vreau sa-mi descarc pozele de pe aparat si cand selectez folderul in care sunt imi apare mesajul'invalid name of folder'. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Nickname_7742 a răspuns:

Problema e ca daca ai formatat flashcard-ul atunci sau sters parametrii.Dar daca nu atunci poti pleca in magazinul de unde l-ai procurat. Sper ca mai are garantia valabila.happy
Ce spui? raspunsul merita funda? big grin

2 răspunsuri:
| JLO a răspuns:

Faci alt folder

| alina_9623 explică:

Garantie nu mai are si nu-i luat din Romania. As putea incerca la oricare alt magazin de aici?