| Cornulets a întrebat:

Am un aparat foto si cand descarc pozele in pc era totul ok.Ieri am vrut sa descarc pozele si nu puteam sa deschid folderul si scria"shortcut".In aparat pozele se vedeau.Ce pot face pentru a deschide folderul?

4 răspunsuri:
| anndru a răspuns:

Ai aflat ceva?/? la fel am patit si eu
multumesc mult.

| Cornulets explică (pentru anndru):

Era de la windows 7...cand am bagat cablul de date in alt pc cu windows xp a mers...

| Levii20 a răspuns:

Ai gasit raspunsul? daca da, te rog sa ma ajuti si pe mine...

| Cornulets explică (pentru Levii20):

Am rezolvat pana la urma. era de la windows (7) asta era cauza.