| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un abonament la net de la Rcs-rds problema e ca la mine in oras nu exista niciun sediu de-al lor. Pot sa ma abonez si asa? Daca da ce criterii trebuie sa indeplinesc ca sa pot beneficia de acel abonament?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au acoperire unde stai si cauti alt operator care merge bine.

| greyhound a răspuns:

Daca nici macar o amarata de agentie n-au, mi-e greu sa cred ca au acoperire in zona ta

| Okami23 a răspuns:

Ce agentie de net e atunci la tine in oras?
fa-ti la aia

| vKg1994 a răspuns:

Te pune pe tine sa platesti toate cheltuielile pentru cablare/echipament etc. pana la tine acasa happy