| danielb a întrebat:

Vreau sa-mi instalez un joc si nu am memorie in C unde este windowsul dar pot selecta sa se instaleze in alta partitie unde am loc si el tot acolo se instaleaza in C cine imi spune ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| claudiu123 a răspuns:

Da apesti Browse daca nu merge (ceea ce e ciudat pentru ca merge la orice) sa stii ca windowsu nu ocupa 20 GB straight face vezi tu ca ai ceva in plus p acolo si apropo orice joc sau altceva este bagat in program files de unde poti sterge cateva lucruri dar nu cele importante

| Spectra a răspuns:

Apesi Browse si alegi locul unde vrei sa se instaleze.