| donisanalex22 a întrebat:

Vreau sa-mi mai adaug la laptop-ul meu(Acer aspire E15 E5-572G-35CG,procesor i3 de 2, 4ghz,placa video nVIDIA geforce 940M de 2Gb, 4GB RAM DDR3) inca 4 Gb...
Deci,întrebarea este,ce memorie ram imi recomandati,una buna, nici prea scumpa(pana in 200lei) si nici prea ieftina(sub 100lei)
Funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai, o memorie cu performante asemanatoare ca cea din laptopul tau ar fi mai mult decat ok : http://www.pcgarage.ro/memorii-notebook/crucial/4gb-ddr3-1600mhz-cl11/

1 răspuns: