| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi pun camera web. Dar imi zice ca nu ii conectata. Unde ar trebui sa bag capatul de la cablul de la camrea web ca sa o conectez? Ca te pus stiu cum s-o pun. Dar nu stiu unde sa bag cablulsad

3 răspunsuri:
| MyYLife a răspuns:

In cazul calculatorului o bagi la unitatea centrala unde bagi si cablul usb(nu stiu cum sa-ti explic nu am calculator ci laptop).Ei in cazul laptopului in partea dreapta langa boxe ai o gaura unde iti arata ca un dreptunghi sau incerca in spatele laptopului unde ma ai doua gaurele.Succes funda:X?

| edytzu4 a răspuns:

In spatele sursei sau daca ai laptop pe partea in care are usb. chestia aia lata...cu firul pe ea

| Feri_Albert_1968 a răspuns (pentru edytzu4):

Am bagat dar nu merge