| Den1470 a întrebat:

Salut TPU,de ce cand intru pe facebook si ma uit la prieteni,si vreau sa vorbesc cu o persoana imi arata ca e inactiva, da tot timpu de cate 1 minut,sau ceva de genu, de ce?

2 răspunsuri:
| Godeanu_Ioana_1992 a răspuns:

Daca ti se intampla asta pe messengerul de la facevbook e din vauza ca ai activata o setare ca sa nu iti vezi prietenii activi, intri pe messenger pe fereastra in care se afla prietenii si acolo sus, unde ar trebui sa se afle prietenii ai o setare cu off si on, setezi on in loc de off

| Den1470 explică (pentru Godeanu_Ioana_1992):

Nu ii vorba de aia,chatul il am activ, dar ti-am zis, doar o perosana imi arata ca e inactiva, si de fiecare data de cate un minut, si nu stiu de ce.