| zxzx a întrebat:

Vreau sa salvez niste poze de pe un site sin nu pot deoarece sunt protejate, nu pot salva nici linkul lor.
Este vreun program cae ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pai daca ai mess-ul nou ai un buton care selectezi poza si o poti salva

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Da. snipping tool. dai la cautare la Start si incadrezi poza respectiva si gata happy

| umbra09 a răspuns:

Nuti trebuie nici un program trebuie sa stii ce sa setezi la internet eu de exempu folosesc google chrom si am intrat pe un sait protejat si am luat ceam vrut link poze tot ce vreau ieste o jmecherie cu google chrom tongue

| Pimpux a răspuns:

Exista print screen si programul paint...

| LDDy a răspuns:

Nu stiu vreun program insa te poate ajuta si Print Screen ( butonul Prt Scr de la tastatura) apesi, apoi mergi in Paint, apesi CTRL V, o salvezi iar apoi decupezi partea dorita. Sper ca te-am ajutat.