| Whigga a întrebat:

Vreau sa stiu ca daca ma conectez pe contul cuiva de Instagram primeste notificare? Adica daca stie.

3 răspunsuri:
| Smolbean a răspuns:

Da, va primi notificare ca altcineva s-a conectat la contul lui. I se va deconecta automat de pe telefonul lui. Va știi.

| IarsiIar a răspuns:

Bineinteles ca stie!
Eu in concediu ma mai loghez la WIFI al hotelului. Si imediat imi "sare" notificarea ca cineva s-a logat la contul meu.

| IarsiIar a răspuns (pentru IarsiIar):

P.S. Dar daca sunt acasa si am notificare, atunci stiu ca intr-adevar altcineva mi-a intrat in cont.