| berlin a întrebat:

Vreau sami cumpat o tableta si nu stiu ce caracteristici trebuie sa aiba care ma ajuta adica ce trebuie sa contina o tableta buna.

3 răspunsuri:
| flyer90 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa o folosesti. Important e procesorul, dimensiunea display-ului si daca are conexiune 3g (in caz ca vrei internet)

| Dragossm a răspuns:

Sa aiba un sistem de oparare bun, aplicatii, si sa-ti placa tie

| Cristithebest a răspuns:

Deci uite un sfat minim 512 memorie ram minim 1ghz si minim android 4.0 altfel te fu*i pentru ca nu merita si uite un ex exact ceti trebuie omega pc 7 e 400 de lei si e buna pentru focuri si altele