| KomyCR7 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri misto pe Android, si sa nu apara destepti cu ceva genu:,, nu poti sa cauti la market?" voi ziceti cateva misto, si nu vreau o lista copiata de pe net vreau unele chiar misto: sport, race si ceva gen ala care tai fructe daca il stiti.Anyway fundita pentru cele mai buuune

Răspuns Câştigător
| sunshine9327 a răspuns:

Un joc cu care sa iti omori timpul ar fi dragon fly. eu mai am lane splitter(esti pe un scuter si trebuie sa mergi printre masini) e destul de interesant. ninjump iar este tare si tank hero. sper ca ti-am fost de folos. da si tu fundita daca am fost.

3 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Mai toate alea facute de Gameloft (Gangstar Miami Vidication, Gangstar West Coast, Asphalt 5, 6; Hawx, Brothers in Arms, NOVA.

in rest alea de pe market, du-te la games, da-i pe top paid si veti ce iti arata acolo. Fruit Slice etc laughing

| Comy_5328 a răspuns:

Incerca Alchemy mie mi s-a parut interesant sau mai e un race...am uitat cum ii zice...aaa da asta daca te intereseaza Reckless Racing e destul de fainutzbig grin
have fun for you new gamebig grin

| AlinaMihaescuGeorgiana a răspuns:

Eu am Motorola Defy si am descarcat multe aplicatii dar cred ca nici una nu corespunde cerintelor tale. Dar te asigur ca daca o sa mai cauti vei gasi, pentru ca m-am uitat eu pe la Market si erau multe de Sport si Race. big grin