| xjustfearless a întrebat:

Vreau si eu nişte site-uri cu statusuri frumoase, noi, dar nu statusuri.ro şi din`astea de la google. dau fundiţă

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=4129&page=166

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti dau statusuri originale, facute de mine:

Sangele e atat culoarea vietii cat si a mortii.
Prefer sa ma intep dar sa am un trandafir adevarat langa mine.

| daniDeeDee a răspuns:

Exact! De unde?hee hee

| Deea a răspuns:

De ce cand te intreb de ce imi zici de ce te`ntreb de ce

| Malvina24 a răspuns:

Nu putem iubim 2 barbati in acelasi timp, ii iubim pe rand! Un barbat adevarat nu face dragoste cu un milion de femei, un barbat adevarat face dragoste cu o singura femeie intr-un milion de feluri! Ca sa-l gasesc pe fat frumos a trebuit sa sarut multe broaste raioase!

| BuLLetBtwin a răspuns:

Cine ma scoala de dimineata are interesul sa ajunga departe inainte sa ma dezmeticesc!

| ainaw a răspuns:

Http://www.statusuri.ws aici vei găsi cu siguranţă statusuri frumoase şi noi.

| Deeza a răspuns:

Pai daca nu de la Google, atunci de unde siteuri?

| kuzican a răspuns:

Exista frunze care nu cad indiferent de cat de tare bate vantul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai cu bine! Nu mai esti al meu baiat! happy. Te mai dau odata`n matasmug. te pup si am plecat! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel asa ca eu compus statusuri si nu mai am idei si vreau...ma poti ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe http://www.lipiciosii.ro :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sweety-things.weebly.com/
aici gasesti ce statusuri vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vr si eu status noi frate ziceti-mi si mie cat mai multe adrese

| anca377 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau mai trebuie sa trec o data?

| AlinaAlina_8890 a răspuns:

Daca vrei iti dau eu cateva : ● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´! ●

"Dåk ´åi nevoie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nu-ti fåce griji ´!"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

"Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal."

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. Dar. Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia. "

.Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost. Fara ea nu poti traii`.

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

| alle3xa a răspuns:

Despre ce ai vrea sa fie status?:d:X:X:X

| alle3xa a răspuns:

Despre ce ai vrea sa fie status?:X:d

| Lidaa15 a răspuns:

Daca o persoana vrea sa faca parte din viata ta, o va face. Daca nu, nu te obosii s-o faci sa ramana. nu se merita!

As vrea sa cred vrajeala ta, Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubestismugrolling on the floor

ღChiar ma întreb, cum pot afirma unii ca ma cunosc bine. Da, e adevarat ca poti ajunge sa cunosti o persoana, dar niciodata suficient de bine.

Şi imi pare rău de tot ce s-a întâmplat, ştii bine.Cel mai mult îmi pare rău că am pus suflet pentru tine!

Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi.

Mai bine cresti o COPILA decat sa intretii o CURVA!

Am zeci de mii de ganduri, deci n-am somn, am mii de sentimente, deci ma consider om.

Viața merge înainte orice s-ar întâmpla..fiecare vrea să-și găsească fericirea acolo, undeva!

E dificila, e simpla, e inteligenta, e frumoasa si e sensibila.
De ce sa n'o iubesti? Cand ea si-ar da si viata sa fii cu ea?

Sa nu crezi ca te'a uitat. Comportamentul ei te face sa crezi ca nici macar nu i'a pasat.; x