| Alle23 a întrebat:

Vreau si eu o parere despre acest laptop
http://www.altex.ro/......0-free-dos
nu dati copy paste, ca stiu si eu sa citesc acolo :) vreau sa imi explice cineva daca e bun sau nu, si de ce :))
dau funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ca si orice alt laptop, depinde in ce activitati vrei sa-l folosesti bineinteles. este un laptop foarte bun pentru activitati multimedia, si cam atat.

| Alle23 explică (pentru Jipa95):

Nu pentru jocuri
ce jocuri as putea juca ar fi solitaire, mahjong, un remi ceva. nu ma pot numi un gamer laughing
il vreau pentru fb, youtube etc

| Jipa95 a răspuns (pentru Alle23):

Si eu prin activitati multimedia m-am referit la navigare, retele sociale, yt, filme, etc. AM spus eu ceva de jocuri?

| Alle23 explică (pentru Jipa95):

Am inteles gresit. Scuza-ma happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei sa te joci sa nu te gandesti la asa ceva,poate e bun de intrat pe internet,ascultat muzica, vizionat filme, hdmi dar nu are o rezolutie buna, sunetul e cat de cat, placa integrata slabuta, de ce nu isi iei la maa a doua cu garantie? un i5 sau i7 cu banii astia?

| Alle23 explică (pentru RAY):

De jucat ar fi solitaire, mahjong, remi... cam atat happy
nu il vreau la mana a doua. prefer sa mi-l cumpar nou ca sa stiu ca eu l-am stricat, si nu precedentul proprietar al laptopului.
iar la capitolul filme-seriale, folosesc tableta de 9.7" deoarece am o aplicatie cu filme/seriale si nu mai intru pe toate site-urile unde ma enervez din cauza reclamelor si a virusilor
eu vreau pentru fb, youtube, skype... nimic special. dar vreau sa am un laptop bun, sa imi tina 4 ani macar happy sa nu fiu nevoita sa ii schimb componentele imediat ce l-am cumparat.