| Gabriel_Ionuţ_1996 a întrebat:

Vreau si eu o parere despre un Huawei Vision de la un proprietar.
Se comporta bine?, are probleme neasteptate gen se stinge, semnal sau alte alea, stiti voi merita investitia?

3 răspunsuri:
| Marin46 a răspuns:

Pai,l-am cumparat acum 2 saptamani si sunt foarte multumit de el.Merg cam toate jocurile, eu am instalat Subway Surfers, Temple Run 2, Fruit Ninja, Jetpack Joyride, NFS Hot Pursuit si Re-volt si merg foarte bine.Eu zic ca merita investitia + ca are si camera de 5 megapixeli si camera in fata.De blocat nu mi s-a blocat niciodata iar bateria tine cam 2 zile daca te joci pe el mai mult.

| KTyy a răspuns:

Merita,de obicei cele de la Huawei sunt foarte bune! Eu am telefon de la ei si te asigur ca merita.

| K1dAnonim a răspuns:

Eu ti-as recomanda un star III nu are android dar exista un site de unde poti lua jocuri pentru el