| aFurisit a întrebat:

Pssttt, de sfarsitul lumii ce mai stiti, pe unde umbla?! thinking

Mai vine... anul` asta? raised eyebrows

Ca vreau sa-mi iau o pereche de ghete din alea "sukare" si nu stiu daca merita investitia sad.

whistling

43 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Cine crede in sfarsitul lumii?
Asa cica si in 2000. D-aia nu s-au nascut o multime de copii atunci. Treci cu vederea. Ia-ti ghetele, distreaza-te. Nimeni nu stie cand este sfarsitul lumii. Poate fi si maine. Cat, pe la tv, cica vine de Craciun.Deci,dupa ei, nu mai prindem Anul Noulaughing.
Bafta!

| aFurisit explică (pentru AlleSss):

laughing) Era o gluma... oh go on, nu stiam cum sa ma bag si eu in seama cu lumea de aici, vad ca am prins cateva voci prezente sa ciripesc si eu cu cineva whistling. E greu sa fii singurel pe lume sad voi de unde sunteti?

whistling

| aFurisit explică (pentru AlleSss):

Nici nu stiam ca in 2000 nu s-au nascut multi copii happy Cred ca era efectul prezervativelor. erau de calitate thinking

| AlleSss a răspuns (pentru aFurisit):

hee hee. Am spus-o "la gluma " sa spunem asa. S-au nascut multi copii pe atunci. D-aia si spuneam!laughing

| AleexNC a răspuns (pentru aFurisit):

Daa rolling on the floor Acum sunt prea demodate ca sa mai fie folostie rolling on the floor

| aFurisit explică (pentru AleexNC):

raised eyebrows. Ai grijaaaa.

| aFurisit explică (pentru AlleSss):

big grinbig grin

Au avut Pofta de viata! laughing

| AlleSss a răspuns (pentru aFurisit):

Si in ziua de astazi cam toata lumea are pofta de viata. Poate suna "naspa" dar asa e.laughing

| aFurisit explică (pentru AlleSss):

sad cam asa e big grin
Deci cu pofta asta de viata, nu mai vine sfarsitul lumii, din contra, ne inmultim whistling

Baiiii, totusi. eu imi mai iau ghete? raised eyebrows

| AlleSss a răspuns (pentru aFurisit):

Bai. Totusi, daca vrei si chiar merita ia-ti!happy
Cine te opreste?laughing

| aFurisit explică (pentru AlleSss):

laughing. Criza I don't want to see

N-am bani nici de-o guma whistling

vrei sa facem schimb? smug iti dau o guma si tu imi dai de Mos Niculae, o pereche de ghete whistling

| AlleSss a răspuns (pentru aFurisit):

Am bani de guma si iti cumpar si ghete daca vrei. Cati ani ai?hee hee)

| aFurisit explică (pentru AlleSss):

Paiiii ...sunt tot un mos, dar mai ocazional whistling

Am 23 tongue. Dar sunt tot un copil whistling. mereu!
tongue

Tu?

| AlleSss a răspuns (pentru aFurisit):

Dupa comportament puteam jura ca nu ai mai mult de 14hee hee. Eu. Mai micuta. big grin
Bine, de fapt, mult mai micuta. 13.big grin

| aFurisit explică (pentru AlleSss):

Multi inainte, micutohee hee.

tongue

| AlleSss a răspuns (pentru aFurisit):

Hmm... Dar asta nu inseamna ca imi place sa mi se spuna asatongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vine bre ca eu mai am rate la masina de platit vreo cativa ani

| Azazea a răspuns:

laughing))
eu zic sa nu le cumperilaughing)

| aFurisit explică (pentru Azazea):

Pai laughing si eu zic la fel whistling

ceee Pana mea de. nemuritor big grin fac iarna in ciorapi, nu?

De ce sa nu le cumpar? raised eyebrows, tuu stii ceva ce noi nu stim raised eyebrows.

spune-ne, te roooog I don't want to see.

E pe viata si pe moarte aici, e chestie serioasa sad

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

T.O.P. secret

| aFurisit explică (pentru Azazea):

Top, top. toop rusiiiiiniiiiicaaaa whistling

tongue

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

De fapt eu ma refeream la alt T.O.P. laughing
unul bunbig grin

| aFurisit explică (pentru Azazea):

Am observat ca ai pus puncte intre litere, ca si cum ar fi initiale, spune-mi ce e big grin

batting eyelashes

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

Ti-am mai spus ca e T.O.P. secret.am spus prea mult deja.gata.

| aFurisit explică (pentru Azazea):

Hai bre`, spune-mi big grin. laughing

Ca nu se intampla nimic, pot sa tin un secret whistling

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

Bine bre, dar oricum nu are rost pentru ca sigur nu il stiilaughing
e un cantaret laughing

| aFurisit explică (pentru Azazea):

Uimeste-ma bre laughing) big grin

App, cati ani ai?batting eyelashes

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

Destuilaughing

| aFurisit explică (pentru Azazea):

Mai exact? waiting

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

De acum nu mai conteaza, daca vine sfarsitul lumii nu il mai apuc pe urmatorul rolling on the floor

| aFurisit explică (pentru Azazea):

straight face 20 ai big grin

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

Mai pune 2

| aFurisit explică (pentru Azazea):

Esti ..perfecta whistling

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

Perfecta pentru ce?laughing

| aFurisit explică (pentru Azazea):

Pentru orice blushing.
De unde esti? smug

| Azazea a răspuns (pentru aFurisit):

@_@ gata, no more.

| aFurisit explică (pentru Azazea):

laughing), stai linistita, nu te rapesc.

| ARF a răspuns:

Am supravietuit in 1996.
Am supravietuit in 2000.
Am supravietuit in 06.06. 2006 [ 666 ]
Am supravietuit lui Justin Bieber rolling on the floor
Am supravietuit in 2011.

Deci noi,, nu,, o sa supravietuim lui 2012batting eyelashes rolling on the floor)
NORMAL ca NU o sa vina sfarsitul lumii straight face Chiar crezi asta? raised eyebrows
PS: Am gasit asta pe o poza de facebook happy

| mimi2000mimi a răspuns:

Nu! is doar zvonuri!

| mimi2000mimi a răspuns:

Ia-ti papucii!

| aFurisit explică (pentru mimi2000mimi):

Nu fii rea! nu-mi da nimeni papucii phbbbbt!

| stefania25 a răspuns:

Mai pentru toata lumea sfarsitul lumii nu vine mayasiilor li s-au terminat calendarul dar nu a spus ca va veni sfarsitul lumii si mai e un aspect soarele este de varsta mijlocie cand o ajunge la batranete atunci o sa cada peste Terra si se va sfarsi lumea asa ca i-ai ghetelelaughing

| aFurisit explică (pentru stefania25):

La multi ani, soarelui!

App, eu nu l-am mai vazut de 2 saptamani, sigur mai este?!

Sau.aaa, nemernicu` a fost ziua lui si cred ca s-a facut manga si acum sta pitulat sad. magar sad