| aFurisit a întrebat:

Pssttt, de sfarsitul lumii ce mai stiti, pe unde umbla?! thinking

Mai vine... anul` asta? raised eyebrows

Ca vreau sa-mi iau o pereche de ghete din alea "sukare" si nu stiu daca merita investitia sad.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am auzit ca extraterestrii au trimis un semnal prin radio ca sa fim oameni cuminti si sa nu ne autodistrugem, transmisia nu a fost detectata deloc si inca e un mit acel mesaj. De unde pastele bolii putem afla cand ne ducem pe apa sambetei, asta o stiu extraterestrii si Dumnezeu cand o avea chef sa ne faca varza ne anunta printr-un semn dat pe pamant.

| FemeiaPisică a răspuns:

Doar Dumnezeu stie cand o sa vina sfarsitul lumii!

| Xtadelo a răspuns:

Macar o sa fi cel mai sukar mort.

| aFurisit explică (pentru Xtadelo):

Era pus in ghilimele!

Dar mersi de urare big grin

| BluishAngel a răspuns:

Ai luat-o de pe facebook, ha? :phbbbbt

| aFurisit explică (pentru BluishAngel):

X_x, vinovat laughing)

eu stiu ca suntem nemuritori, dar unii se incapataneaza ca o sa murim si. colac peste pupaza, toti o data, unde naiba ne inghesuim. macar sa se faca o lista ceva. straight face un rand, un covrig ceva big grin

| BluishAngel a răspuns (pentru aFurisit):

laughing) Te iei dupa toti aiuritii care spun ca cica vine sfarsitul lumii? Fa-ti linistit cumparaturile laughing tongue

| aFurisit explică (pentru BluishAngel):

laughing. ai vazut, americanii deja si-au facut cumparaturile chatterbox, cica. pentru 21 decembrie. laughing nimeni nu mai asteapta acum Craciunu` crying. toti asteapta Sf. Lumii rolling on the floor e tragedie laughing).

Eu vreau sa vina Mosu`, ce sosetele mele, cred astia ca pot sa ma fenteze si sa nu mai astept Mosu`? whistling

laughing Glm tongue

Întrebări recente