| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu site-uri despre IT.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu e de legaturalaughing, ci ca ia timp sa explic....Si nu e chiar atat de simllu pe ca crezi, unele :p.

19 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Depinde ce intelegi prin it.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Ma refer la stiri despre telefoane etc. si daca s-ar putea si site-uri de hackuri.

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiri, yoda.ro. Insa romanesti is cam putine. Daca vrei, cauti in engleza. Legat de hack-uri, si aiic depinde de hack-uri

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Ma refer la hack-uri de telefoane, si daca stii site-uri in engleza de IT zimile te rog.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Dar eu am id-ul tau de mess dar nu mai stiu de unde

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu laughing.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Stii site-uri de hack-uri de telefoane?

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce intelgi prin hack. Multi folosesc termenul fara sa stie ce inseamna.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

1. sa faci root la telefoanele Android
2. sa instalezi aplicatiile care sunt cu plata gratuit
3. jailbreak
4.sa hackuiesti telefoanele altora, adica sa instalezi programe in telefoanele altora tip virus si sa poti controla telefonul de la distanta.
5. sa virusezi telefoane
etc.
Ultimele doua ma intereseaza sa stiu pentru ca asa mi au facut altii mie si as vrea sa stiu cum au facut, si cat de greu e.

Si sunt foarte pasionat de IT in special de telefoane.

Si acum as vrea sa te intreb pe tine ce intelegi tu prin hack?

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

De la pasiune la realitate e o amre diferenta. hack-uri nu vei gasi prea multe, si asta deoarece pentru a realiza ceva, rebuie sa cunosti niste limbaje de programare. la andoid si ios e foarte greu. Root gasesti si jailbraj, doar scriind telefonul, modelul si versiunea de soft. Si daca ti-a facut cineva, tu nu trebuei sa te razbuni, rabuanrea e arma...stii tu cui.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Nu vreau sa ma razbun vreau doar sa stiu cum le-au facut, atata tot.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-ar placea sa mai vorbesc cu tine ca vad ca te cam pricepi la IT si mie mi-ar place sa invat. Nu neaparat de telefoane ci in general si la calculatoare, programare etc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca vrei mai tinem legatura pe mess. Daca nu vrei poti sa-mi ca nu vrei si nu e nicio o problema.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oricum mia folosit la ceva ca am vorbit cu tine ca am inteles ca nu e asa usor cum credeam.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Ok

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e de legaturalaughing, ci ca ia timp sa explic....Si nu e chiar atat de simllu pe ca crezi, unele :p.

| katalinu26 a răspuns:

Videotutorial.ro e cel mai bun pe care il stiu