| Dooolce a întrebat:

Vreau si eu un antivirus foarte bun pe care sa il descarc de pe net. funda

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free (Avira 2012 free ori AVG 2012 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| Иαяʋтσ a răspuns:

Microsoft security Essentials sau kasperski pure(dar o sa-ti mearga greu pc-u cu kasperski)

| Commandoo a răspuns:

Incerca antivirus firefox este foarte bun imi dai te implor funda sa am 10 funda sa se bucure tata!?

| MrBrangspears a răspuns:

I-ati avast si immunet si o sa mearga super oke.

| Narcis951 a răspuns:

Nortonul este un antivirus foarte bun...Dar daca vrei siguranta vorbeste cu mama ta sau cu tatal tau sa vorbeasca la RomTelecom si sati ia Norton cu licenta da 2 euro in plus pe luna sau cat..Eu acesta il am si sunt foarte multumit...De 2 ani jumate nu mai am problema cu pc si merge struna nu am avut virusi

| ilincanae a răspuns:

Eu am avast instalat de 2 ani si nu am avut probleme

| MoJo0x a răspuns:

Nod 32 Antivirus, crede-ma e cel mai bestial

| sltlp a răspuns (pentru MoJo0x):

Da, pe o scara de la cel mai prost la cel mai bun, el ocupa prima pozititewinking de sus in ordinea in care am descris