| paul365 a întrebat:

Vreau un emulator xbox 360 si ps3. funda

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

NU GASESTI pentru ca... nu exista.
Sfat: nu ami cauta ca iti umplii pc-ul cu minuni, poate chiar si virusi.

| paul365 explică (pentru horia2012):

La ps3 zice ca trebuei sa activez emulatorul si la xbox ii trebuie nu stiu ce fel de bios pe care nu-l gasesc.

| horia2012 a răspuns (pentru paul365):

Ambele au nevoie de cateva fisere ale BIOS. Nu le poti descarca de acolo de unde te trimite programul pentru ca sunt virusate. Am incercat sa le descarc si imi arata ca au virusi. Asa ca sterge-le. Nu ai ce face. Asta e.