| IoanaIoa88 a întrebat:

Vreauu sa imi iau un telefon cu tastatura qwerty si costa 300 de lei, e Hauwei.
E buna firma asta?straight face x_x

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...e varza
E o firma chinezeasca care produce mai multe tipuri de electronice
http://ro.wikipedia.org/wiki/Huawei

...daca vrei sa iti cumperi un telefon qwerty atunci mai asteapta si cumpara un telefon bun ...ca Nokia seria n, sau BlackBerry
nu prima chinezarie care iti sare in ochi din cauza ca e ieftina

| Floris83 a răspuns:

Firma asta nu prea s-a specializat în telefonie, adică din cîte știu eu, ei au debutat pe piață cu USB modem-stick-uri pentru Vodafone, de alea care ți le dau la abonament pentru internet de le bagi la laptop și te con ectezi prin ele la net! Deci, părerea mea e că telefonele lor pot avea partea antenei de semnal mai dezvoltată, dar celelalte părți, aplicații, meniu, design, nu garantez; nu vezi: căte telefoane au scos pe piață până acum, comparativ cu firmele competitive cu adevărat!?

Răspuns utilizator avertizat
| Pikaciuuu a răspuns:

Si eu am Huaweistraight face Mai bine nu iti luahappy Tata mi l-a scapat pe covor si i s-a stricat ecranustraight face

| alexandra1993 a răspuns:

Mai bine iti iei Blackberry de la Orange, costa intre 300-500 lei

| rares80gold a răspuns:

Am avut si eu un telefon Hauwei si dureaza mult bateria si daca e touchscreen la cea mai mica atingere porneste.

| xJDFanx a răspuns:

Este destul de bunicica.dar dka vrei telefon cu tastatura qwerty ia-ti un Nokia C3 pentru kha dupa parerea mea este cel mai bun ^^ Sper ca te-am ajutat