| chircan a întrebat:

Vreu sa imi cumpar un hard pentru laptoop(HP 4530s).As vrea sa stiu se diferentiaza hardurile pentru laptoop in vreun fel? Adica sunt unele mai mai altele mai mici? As vrea sa fac o comanda de pe net si imi este frica sa nu cumva sa comand vreun hard si sa fie nepotrivit! Dau funda.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Dimensiunea lui trebuie sa fie de 2.5 inchi si afla ce slot ai pentru hard(sata 2, sata 3)

| Me2 a răspuns:

HDD'uriile pentru laptop sunt de 2.5" iar cele pentru desktop de 3.5",deci tu trebuie sa cauti unul de 2.5
Uite un Western Digital de 500GB
http://www.pcgarage.ro/......-8mb-blue/

Răspuns utilizator avertizat