| ghineanamaria a întrebat:

Vreu sa intreb cum trimit un mesaj unui prieten pe mess de mai multe ori caci am vazut la fratele meu ca da pe niste butoane de la tastatura si se da ca si cum ar fi copy si paste

Răspuns Câştigător
| Aphrodita a răspuns:

Du-te la sagetile de pe tastatura si apasa pe aia de sus. o sa iti apara ultima replica care i-ai trimis-o prietenului cu care vorbesti. apoi apasa enter.
si poti apasa repede, de mai multe ori: sageata de sus-enter, sageata de sus-enter, sageata de sus- enter si tot asa
pa-pa
happy

11 răspunsuri:
| buubi a răspuns:

Dupa ce trimiti normal un mesaj prietenului tau, apesi pe sageata de sus si iti va aparea ultimul mesaj trimis, apoi dai ENTER.Succes!

| kidDu_6567 a răspuns:

Phai scrii prima data mesajul dorit iar dupa apesi pe sageata in sus smug

| cucaracia a răspuns:

Ctrl+X = cut
Ctrl+C = copy
Ctrl+V = paste

te desqrci acum nu?

| aty91 a răspuns:

Poti da pe ''sageata in sus'' si se copie ceea ce ai scris ultima data. Incearca!

| deutza a răspuns:

Apesi sageata care arata in sus si dai enterbig grin si de cate ori vrei sa ii trimiti tot asabig grin

| AdDeEa a răspuns:

APesi pe sageata care arata in sus... din dreapta tastaturii sau tasta Page Up ...si apesi de cate ori vrei sa trimiti

| Maria_8895 a răspuns:

Nu stiu exact daca am inteles bine. Daca vrei sa trimiti pe mess unui prieten acelasi mesaj care l-ai dat inainte apesi sageata sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sa dau ca sa scriu mesaju pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ca sa trimiti ce ai avut ultima replica dai sageata in sus si ca sa dai ceva care ai scris acum cateva dati dai de mai multe ori sageata in sus Bafta!

| Alexandra_7361 a răspuns:

Nu stiu daca am inteles exact ce vrei sa spui, dat Ctrl + C =copy si Ctrl + V =paste

| Yaso a răspuns:

Apesi pe tasta ''sus' si 'enter'