| lookingforlove a întrebat:

Windows-ul 7 imi cere codul de activare. cand il introduc, apare ca nu este valabil si nu poate fi utilizat. Mentionez ca in josul paginii e scris 0*00. ceva de tipul asta.of.nu am pofta sa cumpar alt windows crying

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Descarca acest activator, e incarcat de mine.Activeaza orice editie de Windows Vista si 7.Il instalezi si apoi dai restart pc-ului.

Succes!

2 răspunsuri:
| lookingforlove explică:

@AlcatraZ hmm.mersi pentru ajutor, dar imi apare ca"fisierul nu exista"...sad

| lookingforlove explică:

Aaaa va multumesc mult mult :*