| anonim_4396 a întrebat:

WinRAR Diagnostic message : file is corrupt. Mereu cand vreau sa dezarhivez un joc cu winrar. Am reinstalat de curand windowsul. Inainte nu imi dadea eroarea, la acelasi RAR. HELP.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza alt win rar. incearca cel de la pagina oficiala, e trial pentru cateva zile.

| SasNetRomania a răspuns:

Instaleaza 7zip nu mai folositi prostia aia de winrar care va cere licenta si se misca oribil. daca problema persista posibil sa fie un virus in arhiva si ti-o blocheaza antivirusul...

| Hitback a răspuns (pentru SasNetRomania):

Am incercat si 7zip problema e aceeasi si am mai dezarhivat fisierul odata cu acelasi antivirus si nu a blocat nimic.