| Marry1227 a întrebat:

Cand vreau sa dezarhivez orice joc imi da la winrar " winrar diagnostic message" am facut si windows-ul si degeaba. La toate jocurile la fel zice...

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu trebuie sa reinstalezi windows-ul pentru faze de genu! Incerca alta versiune de winrar si bifeaza cu atentie formatele cu care sti ca lucrezi, mai ales iso si nrg(asa sunt jocurile de fel)

| speşăl a răspuns:

De unde ai luat programul? sfatul meu sa il downloadezi de pe net si sa il instalezi (e moca).
a app daca este scrisul cu galben inseamna ai dat tu sa se dezarhiveze unui fisier care nu era de tip arhiva