| mcrenma a întrebat:

Yahoo messenger 11 beta este bun de ceva? L-am instalat si dupa cum am observat problema cu avatarele care dispar, si pe care o au majoritatea, a disparut. Ce ziceti?

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Zic ca toate bune si frumoase, numai ca la 11 arhiva nu se mai salveaza in calculator ci pe serverele yahoo si poate fi accesate de oriunde... si de oricine in cazul ca iti afla cineva parola

| JaJe a răspuns:

Nu, pentru ca este BETA.
Beta inseamna ca este in testare, plin de buguri, mai bine asteapta inca cateva luni pana apare versiunea finala.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Pai messenger 11 beta este mai bun decat messenger 10
Are o mica problema cu statusurile
Care se pastreaza doar 2 zile

pa, pa