| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Am auzit ca pe Facebook exista un mod prin care sa vezi cine ti-a vizitat profilul. Poti folosi modul si pentru a vedea cine ti-a salvat pozele de pe pagina ta?( tin sa mentionez ca nu fac nimic ilegal cu ele)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet programul qmiran sau ceva de genul

Bula
| Bula a răspuns:

Aceea aplicatie care iti indica "vizitatorii paginii tale" s-a dovedit a fi un malware (virus) care aduna informatii personale de la toti credulii.

Salvarea pozelor se poate face cu extrema usurinta de pe orice site, ptine sunt care isi protejeaza pozele impotriva (e tehnologie complicata si scumpa, aplicabila la fiecare poza postata).
Ca urmare, si de pe Facebook se poate descarca oricare poza postata cu usurinta, ei nu pierd bani sa le protejeze sau sa le numere. Ei vor sa-si faca profit, nu binefacere.

| Yee explică (pentru Bula):

Deci pot sa salvez poze de la cine vreau fara sa ma descopere persoana respectiva?
Yeeeeeelaughing