| Iulian922 a întrebat:

Ziceti-mi cum fac sa mai imi golesc din memorie daca unele lucruri nu pot fi sterse?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde la ce îi spui memorie.Eu prin memorie înțeleg memoria RAM a computerului.Succes

| Irena97 a răspuns:

Daca te referi la computer, curata ( sterge) din temporal files.
Daca e vorba despre mintea ta, relaxeaza-te, ia aer mai des si stai mai putin la PC si Tv.

| Iulian922 explică (pentru Irena97):

Ma refer la calculator.

| PNick a răspuns:

Ai nevoie de un program gen "unlocker", poti gasi acest gen de programe pe net, sub acel nume chiar.