| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste programe bune de desenat orce! sa iasa real si calumea Mersi!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Bleder:
http://www.blender.org/
Soft liber și gratuit. Enjoy

| denyemy a răspuns:

Daca te apuci de treaba si mai ales vrei real, photoshopul e tatal lor, altul mai capabil si mai complex eu nu am gasit pana acum.

| GulDan explică (pentru denyemy):

Dar am vazut ca doar de editat e poti si sa desenezi? ca am photoshop cs6 in pc.

| MyGoodLife a răspuns:

Paint

| lolita24 a răspuns:

Desenatori.ro. Eu folosesc site-ul de mult timp si mi se pare ok. Sper ca te-am ajutat! happy

| Effuh a răspuns:

Iti pot recomanda Paint Tool Sai, e un program japonez pentru editat si desenat. Nu este chiar asa de popular dar are multe usensile folositoare. Il folosesc de aprox. 4 ani si jumatate. Si sunt foarte mandra de el. Din pacate trebuie sa-l cumperi, dar poti descarca gratuit trial-ul de 30+ de zile. Este putin cam complicat, dar este chiar bun. http://painttool-sai.en.softonic.com/