| Gameru a întrebat:

Ziceti si voi cum sa obtin lovituri libere macar o data pe meci in fifa 14 plzz dau funda ca eu obin odata la 10 meciuri(joc pe profesional)

Răspuns Câştigător
| awspam a răspuns:

Joaca in pase multe iar cand te apropi de poarta lor paseaza mult mai des si pase corecte fara sa scapi mingea, desfa jocul lor cu pase inapoi si iar inainte ca sa ii fortezi sa caute variante, procesorul pentru fiecare miscare cauta o varianta sa intre in posesia mingi, trebuie sa poti scoate macar 3-5 galbene si minim 1 rosu pe meci

10 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Ideea e sa ai mingea, daca tu numa te aperi nu ai cum sa primesti asa ceva, invata sa joci prima data, you noob

| Gameru explică (pentru awspam):

Haha eu joc pe profestional si tot in atac sunt mai nob esti tu.Incerc sa driblez sa fac multe scheme dar nu prea faulteaza.Eu tot pe ei sunt la fifa, adversarii daca ajung la poarta de 2-3 ori.Sau nu sti cum sa simulez fault.

| Gameru explică (pentru awspam):

Eu vreau free kick;) nu penalty in fine mersi mult si daca vrei sa mai vb despre fifa facebooku meu este https://www.facebook.com/florin.galacticul.1 si mersi mult de ajutor.

| Gameru explică (pentru awspam):

Am avut mai posesie 90% si ei 10% si niciun fault si am mai si mers in viteza.Nu sti cv scheme de simulare a faultului?

| awspam a răspuns (pentru Gameru):

90% posesie? adica ei au avut 10% doar pentru ca incepeau jocul, hai 60 65% posesie mai merge dar 90% nu am auzit

| Gameru explică (pentru awspam):

Da ma, am avut 70% dar zi alta solutie sa mai obtin faulturi.Cum simulez fault?

| awspam a răspuns (pentru Gameru):

Ideea e sa mergi in fata adversarului lasi sprintul si daca el vine pe dreapta tu cand e langa tine tragi usor dreapta si aproximativ pe cand da sa prinda mingea dai pass dar e o treaba care tu trebuie sa o visezi sa simti cand e cu piciorul intins si tu atunci pasezi, normal ca se impiedica, joaca cu centrari, nu intra prin mijloc ca la amatori,

| awspam a răspuns (pentru Gameru):

Joaca in pase multe iar cand te apropi de poarta lor paseaza mult mai des si pase corecte fara sa scapi mingea, desfa jocul lor cu pase inapoi si iar inainte ca sa ii fortezi sa caute variante, procesorul pentru fiecare miscare cauta o varianta sa intre in posesia mingi, trebuie sa poti scoate macar 3-5 galbene si minim 1 rosu pe meci

| Yamaha123 a răspuns:

Pai iincearca sa fii mai rapid

| Gameru explică (pentru Yamaha123):

Tu joci fifa 14?

| Yamaha123 a răspuns (pentru Gameru):

Nu