| Gameru a întrebat:

Auziti ma ziceti si mie o metoda sa obtin si eu faulturi la fifa 14(joc pe professional). Pentru ca nu prea obtin si vreau sa dau si eu free kick in meci, nu la antrenament. Vreau sa dau macar o data pe meci ca eu dau odata la 10 meciuri.Dau funda la cel mai util raspuns.

3 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Pai un fault este de ajuns...

| Gameru explică (pentru Yamaha123):

Nu ai inteles, eu primesc fault odata la 10 meciuri si vreau solutii sa primesc mai multe

| GeorgeM1998 a răspuns:

Ai putea incerca sa protejezi balonul si poate esti faultat.Si eu joc pe pro si primesc free-kick odata la 20 meciuri laughing