| mihai_8056 a întrebat:

Ziua bună! Am un laptop Dell Inspiron 1525.Am șters Windows Vista și instalat Windows 7 Ultimate.Totul este OK în afară de faptul că nu mai am sunet.Ce s-a întîmplat? Cum să remediez situația pentru ca laptopul să devină din nou pe deplin funcțional? Mulțumesc. Mihai

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cauta driver-ele pe site-ul oficial DELL si instaleaza-le! Succes!

| imaqtpie a răspuns:

Http://www.dell.com/support/drivers/us/en/04 aici ai toate driverele. Audio este a doua, downloadezi si le instalezi.