| Alex_Lance_1997 a întrebat:

1. De ce nu pot sa deschid aplicatia google play? Cand am incercat sa download-ez opera next beta mi s-a inchis imediat si nu mai pot sa o deschid. Acum pot sa o deschid dar nu pot sa donwload-ez nimic. trebuie sa intru la setari sau ce?(Samsung galaxy trend lite duos)
2. Cum fac sa-mi schimb tema? vreau tema jelly bean nu cea de la Samsung

Răspuns Câştigător
| PheonixRO a răspuns:

Incearca sa dai un reset la telefon. O fi vreun bug ca de la tovarasul android te poti astepta la orice. Si tema vezi ca e o aplicatie in google play cu tema de s 3 dai la cautare wallpapers Live si instalezi aplicatia. Succes.