| tony210 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxi trend lite ( nu duos) si am android 4.1.2 jelly bean pe el.nu stiu cum pot sa mut aplicatile pe card deoarece intru la setari manager aplicati dau pe o aplicatie dar nu imi aparae mutare pe SD card. si nu ma lasa sa bag decat imagini si melodii pe card.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Descarca ceea ce vrei tu sa pui pe card pe un calculator. Si iti cumperi si tu un cititor de carduri ( asemanator cu asta http://www.emag.ro/......E0ZRMBBBM/ ), il conectezi prin usb la PC si bagi datele care le-ai descarcat de la tine din telefon, pe card si gata. Cred ca te-am putut ajuta.