| anonim_4396 a întrebat:

A cumparat un prieten un telefon Zte blade v8 mini de pe eMAG, a venit incarcat 58%, bateria chiar a tinut mult pana s-a descarcat complet, l a testat cum se misca pe Youtube, poze frumoase, sunet Facebook, cam firav, fara folie pe el. L a pus la incarcat dupa ce s-a descarcat complet bateria si a asteptat sa se incarce... Si a asteptat 8 ore si 15 min... Pe ecran scria incarcare lenta. Spre finalul incarcarii a incercat inca doua incarcatoare si acestea la fel. In aplicatia ampere o singura data s-a dus la 1215 A dar apoi tot intre 360 si 915a stationat. Ce credeti ca e de facut? De unde ar fi problema?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Le eMAG ai posibilitatea returnari unui produs in 30 de zile, daca nu isi convine returneazal si cumpara altceva