| anonim_4396 a întrebat:

A mai intampinat cineva aceasta problema? Sa achizitioneze o folie de sticla pentru telefon si o husa iar din cauza husei marginile ei sa atinga folia de sticla si usor sa se dezlipeasca sad nu stiu ce folie sa cumpar sa nu atinga husa la margine stie careva?

1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Daca vrei o husa sau o folie de fita, care arata stiu eu cum, atunci e posibil sa se atinga una pe cealalta.
De obicei la o husa sau o folie normala nu se intampa asa ceva, deoarece acestea sunt gnadite sa nu se intersecteze.