| BezeaToxica a întrebat:

Aalut! Pot merge jocurile ca Need For Speed MW 2 sau Assassin Creed pe un smartphone cu:
Procesor MT 6572W Dual Core 1, 3 GHz
Memorie RAM 512 MB DDR2
GPU MALI 400( este diferenta mare intre un procesor mali400 si un procesor PowerVR SGX531? Intreb deoarece pe telefonul dorit pe un site scrie ceva pe altul altceva)

Funda mareeeee!

1 răspuns:
| ZeroDiferit a răspuns:

NFS Most Wanted 2012 cred ca merge deoarece eu l am rulat pe un galaxy tab 1 adica un single core cortex a8 de 1 giga cu 512 mega de ram. Nu stiu despre Asasin Creed nimic deoarece nu l am jucat.