| anonim_4396 a întrebat:

Abonamentele Orange care sunt pe site sunt aceleasi si in magazin?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Abonamentele si modelele de telefoane existente in oferta comerciala Orange sunt aceleasi si in magazinele teritoriale si in magazinul online. Fiecare magazin insa poate avea initiative proprii si oferte locale.

O zi buna!
Orange Helpers

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Da, dar in magazin ai mai multe telefoane decat pe site. Iti recomand magazinele, deoarece am auzit de la altii ca ar fi probleme, daca ti se strica telefonul in garantie.
-In garantie te duci cu telefonul la magazinul de unde l-ai cumparat.
- daca l-ai luat de pe net, unde te duci. Cam fac figuri cei din service.
- Eu n-am patit asa ceva, dar de ce sa risti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| charleslouboutin a răspuns:

Evident.