| Drastyk a întrebat:

Acum ca m-am lamurit cu ebay-ul doresc sa cumpar un Nokia 6700 clasic l-am gasit nou in magazin dar este produs in Romania are cineva acest telefon sa-mi dea niste detalii.

4 răspunsuri:
| ITHelper a răspuns:

Pai..are 2G si 3G..nu are jack, are slot pentru card, memorie interna 170 MB, GPRS clasa 32, EDGE clasa 32, Nu are wi-fi, Bluetooth v2.1, are si USB, Camera de 5Mp(si blitz laughing ), Senzor, Browser Adobe Flash Lite, are GPS (Nokia maps).
Si cam atat..este bun telefonul, daca mai avea si wi-fi era perfectlaughing
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Drastyk explică (pentru ITHelper):

Ai acest telefon? sau l-ai avut? ma intereseaza cat tine bateria si daca softul merge bine?

| ITHelper a răspuns (pentru Drastyk):

Are o ruda. Batria tine asa:
daca nu umbli in el - tine pana la 300 de ore
daca vorbesti - tine pana la 5 ore
Si softul merge foarte bine. O perioada a fost al meu, si pot sa iti zic ca nu am avut deloc probleme. Atata, ca am vrut sa imi iau un joc de vreo 200MB si mi-a mers da zici ca era bunica. In rest nu am avut deloc probleme.