| VladGH a întrebat:

AIUTOOO... Prieteni am un celular Samsung GT-S7070 si cind il pornesc imi apare sa pun parola telefonului, la folosit sora mea cu un an in urma si a uitat parola. Cum pot sa deblochez telefonul vre-o metoda de conectat la calculator sau este vre-un cod de deblocare. ajutatima plizz FUNDELUL celui care imi da metoda buna

2 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Trebuie resoftat. Il conectezi la calculator, si prin Samsung Kies ii dai recuperare firmware de urgenta. Asta ar trebui sa mearga.

| VladGH explică (pentru iamSeBy):

Am instalat proramul asta dar cind conectez telefonul imi scrie : acest dispozitiv nu este suportat de Kies 2, 0.