| IwantBasescuBacc a întrebat:

Ajutor! Am primit un telefon Samsung galaxy j5 2017 cu 16 gb de stocare. L-am folosit cateva ore, am instalat cateva aplicatii pe care le-am dezinstalat mai apoi. Aveam 6 gb ocupati si 10 liberi. Acum am 13.8 ocupati si doar 2 gb liberi. Am verificat prin fisiere si am sters tot ce se putea sterge. Ce pot face sa ajung sa am iar spatiu de stocare liber in afara de resetarea telefonului?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Poate e eroare ai dat repornire telefon?

| IwantBasescuBacc explică (pentru cfrtobias):

Mersi mult! Am 7 gb ocupati acumhee hee)))

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu Clean Master. Daca nici asa, atunci revenire la setarile din fabrica.

| Daniel31 a răspuns:

Datele cache le-ai sters?
Poate ti se salveaza imaginile si videourile de pe Facebook messenger, si ele pot sa iti ocupe din memorie. La fel si cele de pe Whatsapp

| IwantBasescuBacc explică (pentru Daniel31):

Am dezactivat deja Facebook si nu am instalat inca whatsapp si datele chace le-am sters dar nimic

| Daniel31 a răspuns (pentru IwantBasescuBacc):

Incearca cu CCleaner. Pe mine m-a ajutat pe telefonul cel vechi. Am acelasi telefon ca tine, dar nu am probleme cand vine vorba de memorie.